Prezentacja KATOWICEWNICE – Opening Party

Dużymi krokami zbliża się data powodu całego zamieszania – moje urodziny. Przyjęcie z tej okazji było świetnym pretekstem do zaprezentowania całego projektu „ktwnce” moim najbliższym znajomym. Ci co mnie znają, wiedzą, że nie lubię sztampowych rozwiązań i dlatego miejsce tego wydarzenia musiało również być wyjątkowe. Dlatego połączenie dziedzictwa przemysłowego z nowoczesnością, tak typowe dla współczesnego wizerunku Śląska i Katowic, było scenerią niezłej zabawy.

Walcownia Cynku w Katowicach – Szopienicach to zabytek wpisany w industrialne dziedzictwo regionu, który realnie wpłynął na rozwój Śląska. Jest jednym z pomników historii potężnego przemysłu hutniczego dającego jeszcze nie tak dawno pracę i utrzymanie dla wielu pokoleń – mieszkańców Katowic. Walcownię Cynku wybudowano w 1904 roku w pobliżu Huty Bernhardi oraz linii kolejowej Szopienice-Siemianowice.

Zatem 12 lutego 2016 r. o godz. 19.30 w Walcowni odbyła się prezentacja celów i założeń mojego wyzwania. Goście dopisali, więc zabawa była przednia.

Kto nie dotarł niech żałuje,
a przybyłym bardzo serdecznie dziękuję!
Odpal projekt Katowice w Nice

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s